Haber Detayı
2021-02-27 10:46
Her alışveriş Kartal’a güç katacak!

Beşiktaş, Türkiye’nin öncü e-ticaret sitelerinden GittiGidiyor’la önemli bir iş birliğine imza attı.  Bu kapsamda Beşiktaşlı taraftarlar Git...

Her alışveriş Kartal’a güç katacak!

Beşiktaş, Türkiye’nin öncü e-ticaret sitelerinden GittiGidiyor’la önemli bir iş birliğine imza attı.  Bu kapsamda Beşiktaşlı taraftarlar GittiGidiyor’dan yapacakları her alışverişte siyah beyazlı kulübe destek olacak.

Gerçekleştirilen iş birliği kapsamında Beşiktaş taraftarları, GittiGidiyor’dan Mayıs ayı sonuna kadar yapacakları alışverişlerde gönül verdikleri kulübe destek olabilecek. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi Instagram hesabı ve resmî sitesinden paylaşacağı linkler üzerinden GittiGidiyor’a girilerek yapılan tüm alışverişlerde siyah beyazlı kulüp, gelir ortaklığı projesi kapsamında pay alacak.

 

 Ulusoy, “Değerli markalarla işbirliği içindeyiz” 

Beşiktaş JK Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy, online satış platformlarından GittiGidiyor ile gerçekleşen işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ulusoy: ‘’Türkiye’nin en köklü spor kulübü olan Beşiktaş’ımız adına, GittiGidiyor’un kulübümüze verdiği destekten dolayı mutluyuz. İşbirliğimiz hayırlı olsun. Beşiktaş’ımızın 34. yönetimi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne, ülkemizin değerli markalarıyla yeni birlikteliklere imza atmak ve kulübümüzde yeni projeler gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin değerli markalarıyla biraraya gelerek işbirliklerimize her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Siyah beyazlı camiamız da bizlere projelerimizde gönülden destek oluyor. Beşiktaş’ımıza destek veren her bir taraftarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. GittiGidiyor ile olan işbirliğimizin tüm camiamız için hayırlı olmasını diliyorum’’ şeklinde konuştu.

 

 Kantarcı, “Spora katkımız sürecek”  

Türkiye’nin en köklü ve en değerli spor kulüplerinden Beşiktaş’la bir araya gelmekten büyük gurur duyduklarını belirten GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, “Beşiktaş’la gelir ortaklığı projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaptığımız işbirliği kapsamında, siyah beyazlı taraftarlara, GittiGidiyor’dan yaptıkları alışverişlerde kulüplerine destek olma fırsatı sunuyoruz. GittiGidiyor olarak spora katkı sağlayacak projeler geliştirmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Elli kategoride milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan GittiGidiyor'a bu link üzerinden ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Instagram’dan paylaşacağı linkler üzerinden giren Beşiktaşlı taraftarlar, yapacakları alışverişlerle takımlarına destek olabiliyor.

Etiketler: Beşiktaş, gittigidiyor, spor, e-ticaret