Haber Detayı
2021-03-28 20:11
Çocukların güvenli adresi; Hikaye Diyarı

Yazarımız Hüsameddin Acar’ın kızı Gözde Acar Karabay, Youtube’da, çocuklara hitap eden ve onların gelişimine katkı sağlayan bir kanal açtı. Hikaye Diyarı isimli bu kanala üye olabilir, çocu...

Çocukların güvenli adresi; Hikaye Diyarı

Yazarımız Hüsameddin Acar’ın kızı Gözde Acar Karabay, Youtube’da, çocuklara hitap eden ve onların gelişimine katkı sağlayan bir kanal açtı. Hikaye Diyarı isimli bu kanala üye olabilir, çocuklarınızın, torunlarınızın hoşça vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.
Yazarımız Hüsameddin Acar’ın televizyoncu kızı Gözde Acar Karabay, Youtube’da “Hikaye Diyarı” ismiyle bir kanal açtı. Çocuklarınızın, torunlarınızın güvenli bir şekilde izleyebileceği kanalda eğitici, öğretici ve onlara kitap okuma alışkanlığı kazandıran görseller eşliğinde masallar anlatılıyor.
Pedagojik hikâyeler, güvenilir içerikler, eğlenirken öğrenme, özgüven oluşturan sohbetler, hayal gücünü geliştiren masallar “Hikaye Diyarı”nın kapsama alanına giriyor.
Çocuklarınızı zararlı yayınlardan korumak, vakitlerini faydalı bir şekilde değerlendirmek amacıyla kurulan Hikaye Diyarı tam da annelerin, babaların, dedelerin biricik evlatlarına güvenli bir ortam sunuyor.
Hikaye Diyarı’na, YouTube’dan Hikaye Diyarı, Instagram’dan @hikayediyari, Facebook’tan Hikaye Diyarı, E-mail: diyarihikaye1@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Hikaye Diyarı, Hüsameddin Acar, Gözde Acar Karabay, Youtube, hikaye