Haber Detayı
2021-05-10 10:17
BtcTurk’ten spora büyük destek

Bayan ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsorluğunu üstlenen, millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan BtcTurk, Türk sporuna olan desteğine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda B...

BtcTurk’ten spora büyük destek

Bayan ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsorluğunu üstlenen, millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan BtcTurk, Türk sporuna olan desteğine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda BtcTurk, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2.1 milyon TL ile maddi ve manevi destek oluyor.

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, Türkiye’yi 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda temsil etmeye hak kazanmış 21 sporcunun yanında yer alıyor.  BtcTurk, 21 günde açıklanacak 21 olimpik millî sporcumuza toplam 2.1 milyon TL değerinde destek veriyor.

 

Yeni neslin yanındayız

BtcTurk olarak, Türk sporuna ve sporcularına destek vermeye devam edeceklerini vurgulayan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri; “Pandemi nedeniyle tarihinde ilk defa tek rakamlı yıl olan 2021’de düzenlenecek Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda bizi gururla temsil edecek sporcularımızın yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Daha önce Bayan ve erkek Millî Futbol Takımlarımızın ana sponsorluğunu üstlendik ve millî futbolcumuz Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza attık. Türkiye'nin yeni nesline duyduğumuz inancı, Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu eMillî takımı ve Cengiz Ünder ile yaptığımız anlaşmalarla taçlandırdık ve şimdi 21 olimpik sporcumuza desteğimizle Bitcoin'in 21 milyonluk sınırlı arzına dikkat çekerken yeni neslin yanında olmaya devam ediyoruz. Sağlıklı ve özgüvenli nesiller için sporun öneminden hareketle uzun yıllardır sporu ve sporcuyu, sadece futbolda değil, tüm branşlarda desteklemeyi hedefliyoruz. Böylece 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları öncesinde bizleri daima gururlandıran milli olimpik sporcularımızın maddi-manevi destekçisi olacağız. Bu birliktelik sayesinde sporcularımızın başarıyı yakalayıp büyük hedeflerine ulaşacaklarına ve ülkemize önemli mutluluklar yaşatacaklarına olan inancımız tamdır. BtcTurk olarak tüm sporcularımıza başarılar diliyor, #yenineslinyanındayız diyoruz” dedi.

 

Sponsor olunan sporcular 

Ali Sofuoğlu – Karate

Busenaz Sürmeneli - Boks

Cenk İldem – Güreş

Eşref Apak – Çekiç Atma

Evin Demirhan – Güreş

Ferhat Arıcan – Jimnastik

Hatice Kübra İlgün - Tekvando

İbrahim Çolak – Jimnastik

İrem Karamete – Eskrim

Kayhan Özer – Atletizm

Nazlı Savranbaşı – Jimnastik

Osman Göçen – Güreş

Ramil Guliyev – Atletizm

Serap Özçelik Arapoğlu – Karate

Sevilay Öztürk – Paralimpik Yüzücü

Süleyman Atlı – Güreş

Süleyman Karadeniz – Güreş

Taha Akgül - Güreş

Uğur Aktaş – Karate

Viktoriya Zeynep Güneş – Yüzme

Yasmani Copello Escobar - Atletizm

Etiketler: