Haber Detayı
2022-03-30 22:04
Kayra’ya Hatayspor kancası!

Futbol serüvenini Hollanda’nın SVV takımında sürdüren Kayra Mehmet Kaplan’a Süper Lig’in güçlü takımlarından Atakaş Hatayspor talip oldu.

Kayra’ya Hatayspor kancası!

Futbol serüvenini Hollanda’nın SVV takımında sürdüren Kayra Mehmet Kaplan’a Süper Lig’in güçlü takımlarından Atakaş Hatayspor talip oldu.

Ortaya koyduğu futbolla Avrupa’nın çeşitli takımlarının da radarına giren genç stoper

2001 doğumlu Kayra, takımının değişmez isimleri arasında ve hayli gözde. 1.86 boyu ve güçlü fiziğinin yanı sıra, takım oyununa adaptasyonuyla da dikkatleri üzerinde toplayan gurbetçi futbolcunun hedefi Ay Yıldızlı forma.

Avrupa kulüplerinin olduğu kadar Süper Lig takımlarının da yakından takip ettiği Kayra, Atakaş Hatayspor’un Haziran ayında yapmayı planladığı transferler arasında.

 

 

Hayırlısı neyse…

Menajerliğini deneyimli futbol insanı Önder Topçu’nun yaptığı Kayra, “Şimdiden kesin cümleler kurmak istemem. Ancak eminim ki hakkımda hayırlısı neyse o olur. Bu anlamda menajerim Önder Topçu gelecek planlamam konusunda çaba sarf ediyor. Önümüzdeki süreçteki gelişmeleri bekleyip göreceğiz” dedi.

 

En doğru karar verilmeli

Bu arada, Kayra Mehmet Kaplan’ın menajeri Önder Topçu, genç futbolcunun dikkat çeken performansını izleyen kulüplerle görüşmelerin sürdüğünü ancak Atakaş Hatayspor’un bir adım önde olduğunu vurguladı.

Genç yeteneğin ailesiyle koordine olarak en doğru kararı vereceklerini belirten Topçu, “Kayra gibi genç değerlere önem vermek gerekir. Türk futbolunun gelişimi de böylesi gençlerle mümkün. Bu nedenle onun futbol geleceği adına en doğru kararı vermeliyiz. Umarım futbol aleminde kalıcı iz bırakır” dedi.

Etiketler: Hollanda, SVV, Kayra Mehmet Kaplan, Süper Lig, futbol, Önder Topçu, spor, Atakaş Hatayspor