Haber Detayı
2022-08-08 14:49
Kadıköy’de ragbi heyecanı...

Kadıköy Belediyesi ev sahipliğinde, Ragbi Lig Derneği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası, Kadıköy Kalamış sahilinde gerçekleşti. Altı ülkeden 28 takımın katılı...

Kadıköy’de ragbi heyecanı...

Kadıköy Belediyesi ev sahipliğinde, Ragbi Lig Derneği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası, Kadıköy Kalamış sahilinde gerçekleşti. Altı ülkeden 28 takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvada kadınlar kategorisinde Türkiye’den La Bebos takımı, erkekler kategorisinde ise Lübnan’dan Lycans Black takımı birinci oldu.

 

 

Kıyasıya mücadele ettiler

Ragbi Lig Derneği tarafından düzenlenen 6. Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Lig Turnuvası, 28 takımın katılımıyla, Kadıköy Belediyesi desteği ve ev sahipliğinde Kalamış sahilinde gerçekleşti. Türkiye ve yurt dışından turnuvaya katılan takımlar iki gün boyunca kıyasıya mücadele etti. Turnuva’ya Türkiye’nin yanı sıra İran, Sırbistan, Lübnan, Bulgaristan, Hollanda ve Sırbistan’dan ragbi takımları katıldı.

Turnuva’da kadınlarda Türkiye’den La Bebos takımı, erkeklerde ise Lübnan’dan Lycans Black takımı birinci oldu. Turnuvanın kadınlarda ikinci olan takımı Kadıköy Ladies, üçüncü Red Star oldu. Erkeklerde ise Kadıköy Villains ikinci, Beytepe Panterleri ise üçüncü oldu.

 

Etiketler: