Haber Detayı
2023-04-01 10:34
Muzaffer Batumlu vefatının ikinci yılında da unutulmadı

Spor basınının gölgede kalan efsanelerinden, Muzaffer Batumlu geçtiğimiz gün mezarı başında anıldı. 2021 yılının 31 Mart günü, geçirdiği kalp krizi sonucunda yitirdiğimiz Batumlu’nun ailesi ve arkadaşları, Eyüp Sultan Mezarlığı’ndaki kabrinde, ar...

Muzaffer Batumlu vefatının ikinci yılında da unutulmadı

Spor basınının gölgede kalan efsanelerinden, Muzaffer Batumlu geçtiğimiz gün mezarı başında anıldı. 2021 yılının 31 Mart günü, geçirdiği kalp krizi sonucunda yitirdiğimiz Batumlu’nun ailesi ve arkadaşları, Eyüp Sultan Mezarlığı’ndaki kabrinde, aramızdan ayrılışının ikinci yılında da onu unutmadı.

Ağırlıklı olarak, dövüş sporları, ya da bir başka deyişle do sporlarının medya alemindeki emektar kaleminin kabri başında toplanan sevenleri, onun manevi huzurunda gerçekleştirdikleri anma töreninde, iki yıl önce kaybettiğimiz dostumuz, arkadaşımız ve her an yaşayan anılarını yad ederek, Batumlu’ya dualar ettiler.

Kendisini sevenlerden oluşan topluluğun, içinde bulunduğumuz Ramazan ayına da denk gelen günün gecesinde gerçekleştirdiği iftar organizasyonu da, hayli hüzünlü görüntülere sahne oldu.

Spor dünyasının renkli simalarından, özellikle de masa tenisi camiasının duayen ismi Dr. Sabahattin Sabrioğlu’nun desteğiyle gerçekleşen iftar yemeğinde açılan oruçlar sonrasında, yapılan sohbetlerin de başlıca konusu, rahmetli Muzaffer Batumlu ve onunla paylaşılan çeşitli anılardı.

 

Etiketler: Muzaffer Batumlu, spor basını, vefat, Muzaffer Batumlu vefatının ikinci yılında da unutulmadı, Erden Aktoğu, Arto Şahinoğlu, Murat İlter, Hikmet Aydoğan, Aydın Lüleci, Can Batumlu, Yavuz Sunter, Sarkis Şahinoğlu