Haber Detayı
2023-06-23 19:33
Black Bruin Sport’tan sporculara destek


Türkiye’nin en büyük içecek üretim kapasitesine sahip firması Oğuz Gıda, içeceklerinde yenilik yapmaya devam ediyor. Firma, farklı içecek seçenekleri sunma konusunda da çalışmalarını sürdürüyor. 

&n...

Black Bruin Sport’tan sporculara destek


Türkiye’nin en büyük içecek üretim kapasitesine sahip firması Oğuz Gıda, içeceklerinde yenilik yapmaya devam ediyor. Firma, farklı içecek seçenekleri sunma konusunda da çalışmalarını sürdürüyor. 

 

Sakarya merkezli meşrubat firması düzenlediği etkinlikte, kadrosuna yeni spor içecek markası Black Bruin Sport’u dahil ettiğini duyurdu. Black Bruin enerji içecek markasını geliştirmenin yanı sıra farklı içecek seçenekleri sunma konusunda da çalışmalarını sürdürüyor. Tüketicilere daha fazla seçenek sunma amacıyla portföyünü çeşitlendirmeye çalışırken, bu lansman, içecek üreticisinin spor hidrasyon pazarına girişini işaret ediyor. Enerji içeceği markası, yenilikçi bir yaklaşımla ilk kez yeni spor içeceği ürün hattını piyasaya süreceğini ve aynı zamanda bu ürünlerin ambalajlarını da yeniden tasarladığını açıkladı.
 Black Bruin Sport, Oğuz Gıda’nın stratejik yönetimi altında 2023'te yeni bir formülasyon, görsel kimlik, sporcu destekleri ve daha fazlasıyla pazara sunulacak. Bu yeni ürün gurubunun lansmanında yapılan açıklamada, bu yaz  spor yıldızları tarafından desteklenen yeni bir pazarlama kampanyası başlatılıyor ifadesine yer verildi. Spor içecek markası, farklı disiplinlerden gelen bir dizi spor yıldızını ilk marka elçileri olarak ilan etti. Bu kampanya ile her branştan sporculara destek verileceği açıklandı.
Bilgilendirmenin ardından eğlence ve aktivitelerin gün boyu sürdüğü etkinlikte, otomobil, motosiklet, deniz araçları, yeni nesil elektrikli araçlar ve farklı alanlardan katılan sporcular deneyimlerini paylaştı.
 Drift pilotu Kenan Bahçeçi, Enduro sporcuları Derya Özen, Kayra Yurtsever, Enduro ve Motokros sporcusu Taha Can, Dünya Yelken Sporu Şampiyonu  ve Guinness rekorlar kitabına giren Ömer Işık, Odtü Motorspor Takımı, Yıldız Teknik Ünversitesi YTU Racing Team Pilotu Berke Can Ürengül ile otomobil sürüşü, Chronos Racing Team, Karting mini kategori sporcuları Ömer Kayra Küçük, Yunus Deha Ersin, Junior Kategori Demir Gökdemir, Black Bruin Sporcusu Senior Kategori Sena Büşra Savaşer, Castrol Ford Team Türkiye takımından Pilot Levent Şapçılar ve Co pilot Deniz Gümüş gösterileriyle gün sona erdi.
 

 

Etiketler: