Haber Detayı
2019-10-19 13:00
Bir Gelecek projesi Elazığ'da başladı
“Birevim sponsorluğunda 11 ilde yapılacak Masa Tenisi masası dağıtımı projesinin ilk ayağı Elazığ’da başladı
Bir Gelecek projesi Elazığ'da başladı

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu´nun "Bir Gelecek" projesi ile 11 ilde Masa Tenisi ekipmanları dağıtımı için Birevim ve kısa adı BEKA olan Beşeri ve İktisadi Kalkınma Derneği arasında imzalanan üçlü protokolün ilk ayağı Elazığ´da gerçekleştirildi.

Yakup Kılıç Spor Salonu’nda düzenlenen organizasyonla Masa Tenisi masası dağıtımı yapıldı. Organizasyona Vali Çetin Oktay Kaldırım, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, ASKF Başkanı Mustafa Gür, TMTF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, Birevim Genel Müdürü Mustafa Alpay ve sporcular katıldı.

Bir Gelecek projesinin ilk ayağının Elazığ´da gerçekleştirildiğini söyleyen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün; “Birevim sponsorluğunda 11 ilde yapılacak Masa Tenisi masası dağıtımı projesinin ilk ayağı Elazığ’da başladı. Amatör sporlar içerisinde Masa Tenisi´ne katkı sunan ilk firma Birevim’dir. Bu yüzden kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Elazığ´daki her türlü sportif faaliyeti destekleyeceklerini söyleyen Birevim Genel Müdürü Mustafa Alpay “Elazığ’a 15 tane masa veriyoruz. Bunda Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Çiftçi’nin Elazığlı olmasının payı çok büyük. Ben de Elazığlıyım. Dolayısıyla projeyi Elazığ’dan başlattık. En fazla masayı Elazığ’a veriyoruz. Elazığ’daki her türlü spor faaliyetlerini elimizden geldiğinde desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler: