Haber Detayı
2019-01-30 13:00
Quaresma ve Tolgay Arslan gidiyor
Bugün basın mensupları ile bir araya gelen Güneş, antrenmana katılan Quaresma’nın yüzde 90 ihtimalle Siyah Beyazlı takımdan ayrılacağını duyurdu
Quaresma ve Tolgay Arslan gidiyor

Bugün basın mensupları ile bir araya gelen Güneş, antrenmana katılan Quaresma’nın yüzde 90 ihtimalle Siyah Beyazlı takımdan ayrılacağını duyurdu.

Tecrübeli teknik adam, transfer konusunda şöyle konuştu:

Transferde dün Vida işi açıldı. Kapanmıştı. Ne olacağı belli olmuyor. Bu saatten sonra alınacak oyuncuyu doğru bulmuyorum.

“QUARESMA %90 GİTTİ”

Ricardo Quaresma yüzde 90 gitti. Yerine o kalitede kimi alacağız?

“TOLGAY ARSLAN FENERBAHÇE’YE GİDİYOR”

Tolgay anlaşması olmuş. Ben Şener ve Alper’in ikisini de tercih ederim ama oyuncuların anlaşmaları var. Aldığımız oyuncu, verdiğimiz oyuncudan daha fazla alırsa sıkıntı yaşarız.

Quaresma ve Babel’in gidişi ile farklı bir oyun ortaya çıkacak. Daha önceki oyun kötü değildi ama belli bir oyun oynamak zorunda kalıyorduk.

Babel çok iyi bir oyuncuydu. Mutlu olduğu zaman iyi performans gösterdi. Mutlu değildi, gitmesi gerekiyordu.

“ORKAN ÇINAR DÖNMEYECEK”

Orkan’ı beni istedim. Fakat geldikten sonra istediğimiz verimi alamadık. Orkan Çınar’ın gelen raporları olumsuz. Geri almayı düşünüyorduk ama vazgeçtik. Toparlanması gerekiyor.

Tolga Zengin ile ilgili 1-2 senedir böyle şeyler konuşuluyordu. Ben kendisi ile bir sıkıntı yaşamadım. Kaptan olduğu için de gitmesini istemedim.

Etiketler: Ricardo Quaresma Şenol Güneş Tolgay Arslan Vida