Haber Detayı
2019-01-04 13:00
Burak Yılmaz Beşiktaş’ta ilk antrenmanına çıktı
“BEŞİKTAŞLI DURUŞUNUN SORUMLULUĞUNDA OLACAĞIM”
Burak Yılmaz Beşiktaş’ta ilk antrenmanına çıktı

Dün gece Antalya’ya gelen golcü futbolcu Siyah Beyazlı takımla ilk antrenmanında alkışlarla karşılandı.

Beşiktaş’ın Trabzonspor’dan kadrosuna kattığı golcü futbolcu Burak Yılmaz’ı takım arkadaşları ve Teknik Direktör Şenol Güneş, sarılarak karşıladı. Sabah antrenmanında takımla birlikte sahaya çıkan Burak Yılmaz, ayağının tozuyla geldiği Antalya’da, Beşiktaş’ın ilk saha çalışmasında takımdaki yerini aldı.

Antrenman öncesinde çekilen takım fotoğrafının ardından Teknik Direktör Şenol Güneş, futbolcuları orta sahada toplayarak toplantı yaptı. Burak Yılmaz’ı yanına çağıran tecrübeli teknik direktör, yıldız futbolcuya ‘hoşgeldin’ dedi.

Şenol Güneş’in konuşmasının ardından, takım arkadaşları da Burak Yılmaz’ı alkışladı.

Trabzonspor transferin 8 milyon 429 bin 708 TL fesih bedeli karşılığında gerçekleştiğini duyurdu.

“BEŞİKTAŞLI DURUŞUNUN SORUMLULUĞUNDA OLACAĞIM”

Burak Yılmaz da Twitter ve Instagram hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

“Hayat geriye doğru anlaşılır ama ileri doğru yaşanır. Ben de hayatı ileri doğru yaşamaya çalışırken hayat beni tekrar gönül verdiğim takımımla buluşturdu.

İnanıyorum ki bu yeniden buluşmanın ileride bir gün geriye bakıp anlayacağımız güzel ve anlamlı bir sebebi var. Ben şimdiden bu yeniden buluşmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Benim yeniden Beşiktaş forması giymemi sağlayan başta Şenol Hocama ve bana inanan herkese çok teşekkür ederim. Bana olan güvene layık olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Büyük Beşiktaş taraftarının her bir ferdinin övgüsünü de eleştirisini de saygıyla karşılıyorum. Sadece bilmenizi isterim ki, Beşiktaş formasını giydiğim an itibarıyla Beşiktaşlılığın tanımı olan tüm değerlerin ve Beşiktaşlı duruşunun sorumluluğunda olacak ve terimin son damlasına kadar Beşiktaş’ımız için mücadele edeceğim. Sevgi ve saygılarımla, Burak Yılmaz”

Etiketler: Burak Yılmaz