Bizi takip edin
Abone olun
Bizi takip edin

BMU'dan 2020'de iki organizasyon

  • 0 Yorum
  • 4544 Görüntüleme
Balkan Motosiklet Birliği’nin (BMU) Genel Kurul toplantısı ve ödül töreni Bulgaristan’ın Sofya şehrinde yapıldı. Toplantıya Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Genel Sekreteri Dr. Nargis Özgen ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım katıldı. Toplantıda, 2020 yılı yarış takvimi ile şampiyona kurallarındaki değişiklik teklifleri görüşüldü. Genel kurul toplantısı sonucunda 2020 yarış takvimde, BMU Avrupa Motokros Şampiyonası’nın bir ayağı Nisan ayında Avrupa 65cc - 85cc Şampiyonası ile birlikte Düzce’de gerçekleştirilecek. BMU Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nın bir ayağı da Haziran ayında İzmir - Ülkü Yarış Pisti'nde ortak şampiyona olarak düzenlenecek. SÜPERMOTO TAKIMLAR İKİNCİSİ TÜRKİYE Balkan Motosiklet Birliği ve Bulgaristan Motosiklet Federasyonu’nun 2019 Ödül töreni Genel Kurul’dan sonra Park Otel Moskva’da yapıldı. BMU Avrupa Süpermoto Şampiyonası’nda Türkiye’nin ikicilik kupasını TMF Genel Sekreteri Dr. Nargis Özgen aldı. Öte yandan TMF Genel Sekreteri Dr. Özgen, BMU Avrupa Süpermoto Şampiyonası 85 cc sınıfında dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.

Kategoriler : Manşet Motor Sporları Motosiklet

Yorumlar

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

www.sporvitrini.com © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.

"www.sporvitrini.com" Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Spor haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. ‘www.sporvitrini.com’da yayınlanan tüm haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve ‘www.sporvitrini.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. ‘www.sporvitrini.com’ da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.sporvitrini.com sayfalarında yer alan ve ayrı bir sayfada açılan harici linklerin sorumluluğunu almaz.sporvitrini.com web sitesinde yer alan tüm sayısal veriler, istatistikler ve tahminler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında sporvitrini.com'un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan,eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sporvitrini.com sorumlu tutulamaz.

Tasarım ve Programlama: Erdem FIRAT & Hicabi ERDEM