Hakkımızda

erdenakt1954 İstanbul doğumlu olan Erden AKTOĞU eğitim sürecinin ardından gittiği vatani görevini tamamladıktan sonra bir süre, Denizcilik Bankası Şehir Hatları İşletmesi’nde memur olarak görev yapmıştır. Bu sırada, hayat arkadaşı Serpil hanımla evlenen Aktoğu’nun Arda adlı bir erkek çocuğu vardır.2009 yılında dede olma mutluluğunu da yaşayan Erden AKTOĞU, basın sektöründe birçok gazete, televizyon ve radyoda görev yapmıştır. Ayrıca profesyonel olarak futbol oynayan Aktoğu,1970’li yıllarda merhaba dediği basın sektörüne bir süre ara verdikten sonra, 80’li yılların sonlarında yeniden dönerek, Güneş, Günaydın, Tercüman, Yeniçağ, Gözcü, Ortadoğu, Duvar, Yenigün ve Kadıköy Aktüel gazeteleri, Salto Güreş Dergisi gibi yazılı basın organlarıyla, Ey TV, BRT (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Televizyonu), Hür FM, Medya FM, Cem Radyo, İnternetspor gibi medya kuruluşlarında muhabir, editör, yazar ve müdürlük görevlerinde bulundu. Çeşitli mesleki ödüllere sahip olan Erden AKTOĞU’nun, ‘Düşünen Şiir Akımı Kuramı ve Ürünleri’ adlı bir şiir kitabı, 'Altın Kalpli Eldiven Garbis Zakaryan' adlı bir de biyografik eseri vardır. Aktoğu, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor yazarları Derneği, İstanbul Şubesi yönetim kurulu üyesidir.

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

www.sporvitrini.com © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.

"www.sporvitrini.com" Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Spor haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. ‘www.sporvitrini.com’da yayınlanan tüm haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve ‘www.sporvitrini.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. ‘www.sporvitrini.com’ da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.sporvitrini.com sayfalarında yer alan ve ayrı bir sayfada açılan harici linklerin sorumluluğunu almaz.sporvitrini.com web sitesinde yer alan tüm sayısal veriler, istatistikler ve tahminler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında sporvitrini.com'un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan,eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sporvitrini.com sorumlu tutulamaz.

Tasarım ve Programlama: Erdem FIRAT & Hicabi ERDEM