Adana'da Eskrim heyecanı yaşandı
Türkiye Eskrim Federasyonu
Rusya’ya doping cezası
Dünya şampiyonalarından men
Miniklerin eskrim heyecanı
Minikler Kılıç Açık Turnuva
Epe maçları Trabzon'da yapıldı
Epe Açık Turnuvası
Balkan Badminton'da 10 madalya geldi
15 Yaş Altı Badminton Milli Takımı
Down Basketbol dünya üçüncüsü
Down Sendromlular Basketbol Dünya Şampiyonası
Satranç'ın kralı GM Vahap Şanal
Satranç'ın kralı
Kayak Milli takımı hazır
Kış Olimpiyatları
Curling'de Milli zafer
Dünya Karışık Çiftler Curling Şampiyonası
Down Judoculardan büyük başarı
Down Sendromlular Dünya Judo Şampiyonası
Ankara Bowling Şampiyon oldu
2019 Türkiye Kulüplerarası Bowling Şampiyonası
Beşiktaş ikinci yenilgisini aldı
Erkekler Süper Ligi'nin lideri Beşiktaş
Wolfteam Şampiyonu Galatasaray Espor
2019 Wolfteam Türkiye Kupası Finali
Saygıner'den bronz madalya
3 Bant Dünya Şampiyonası
İstanbul'da buz resitali
Artistik Buz Pateni Bosphorus Cup
Badminton'da 7 madalya
U15 Medvode Forza Cup 2019 Badminton Turnuvası
Milli sporculara tam burslu eğitim desteği
Uluslararası seviyede başarı kazanan elit sporcular
Milli takım kadrosu belli oldu
Badminton Avrupa Takım Şampiyonası
Hentbol'de Makedonya'yı yendik
2019 Antalya uluslararası Kadınlar Hentbol Hazırlık Turnuvası
Hokey Süper Lig devam ediyor
2019-2020 Sezonu Kadınlar Salon Hokey Süper Lig
Sit2Play'de uluslararası başarı
Erasmus+ Sit2Play uluslararası turnuvası
Çelen UEG adaylığını açıkladı
Türkiye Cimnastik Federasyonu
Kastamonu tur atladı
EHF Kadınlar Avrupa Kupası
Deaf Taekwondo'da 17 madalya
İşitme Engelliler Avrupa Taekwondo Şampiyonası
Süleymanoğlu Halter Turnuvası yapıldı
1. Uluslararası Naim Süleymanoğlu Halter Turnuvası Gaziantep'te düzenlendi
Yenimahalle Avrupa'ya veda etti
Avrupa Kadınlar Challenge Kupası
Millilerin rakipleri belli oldu
Hokey A Milli Erkek Takımımızın C2 Erkekler Avrupa Şampiyonası
Kastamonu tur peşinde
Avrupa Hentbol Federasyonu EHF Kupası
Ragbi'de İzmir lideri devirdi
Kadınlar Ragbi Ligi'nde İzmir Batı Gücü deplasmanda Ankara Phrygians'i 28-26 mağlup etti
Salon Hokey Süper Ligi başladı
Kadınlar Salon Hokey Süper Lig 1
Karaevli'den üçüncülük
Met Tour Binicilik Yarışmaları
İsveç'de Curling ateşi
Avrupa Curling Şampiyonası
LOL'da şampiyon FunPlus Phoenix
Paris’te düzenlenen 2019 Dünya Şampiyonası final mücadelesi
Bisiklette iki kota
Türkiye Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları
Hokey'de finalistler belli oldu
Hokey U16 Kızlar ve Erkekler Salon Türkiye Şampiyonası
Ampute Süper Lig'i devam ediyor
TFF'nin
Boksörler Liventsev Turnuvası'nda
Büyük Erkekler Boks Milli takımımız, Türkiye Boks Federasyonu'nun 2019 yılı faaliyet programında
Hokey Milli Kampı başladı
Hokey A Milli Erkekler Milli Takım Aday Kadro Hazırlık Kampı Trabzon’da başladı
Deaf Karate'de toplam 17 madalya
2. İşitme Engelliler Avrupa Karate Şampiyonası
Zorlu mücadele Hatton’ın
Golf Avrupa Turu Turkish Airlines Open
G.Saray'dan anlamlı turnuva
HDI Sigorta 10 Kasım Atatürk’ü Anma Satranç Turnuvası
Beşiktaş liderliğini korudu
Hentbolda Erkekler Süper Lig'de 5. hafta müsabakaları
Avantaj Kastamonu Belediyespor'da
Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası 3. tur
Emre'den bronz madalya
2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları
Schwab üç stroke’la lider
Turkish Airlines Open’ın üçüncü raundunu 66 vuruşla bitiren ilk iki günün lideri Avusturyalı Matthias Schwab
Bocce Röle'de Milliler 3.oldu
Dünya Erkekler Bocce Volo Şampiyonası 23 ülkeden 120 sporcunun katılımı ile Mersin'de yapıldı
Larrazabal’dan 205 metrelik 'hole in one’
European Tour Rolex Serisi kapsamında bu yıl yedinci kez düzenlenen Turkish Airlines Open’da zirve yarışı kızıştı
Dağcılık genel kurulu yapıldı
Uluslararası Tırmanış ve Dağcılık Federasyonu
Okçuluk semineri başladı
“Hakem Eğitim ve Gelişim Semineri”, Rixos Downtown Otel de başladı
Korfbolda bir ilki başardık!
2020 Avrupa Şampiyonası Ön Eleme Müsabakaları
Yol yarışları Aksaray'da sona erdi
Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından, düzenlenen Türkiye Şampiyonası 4. Etap Puanlı Yol Yarışları altı farklı kategoride yapıldı
Modern Pentatlon'da madalyalar geldi
Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu milli sporcuları, ABD’de düzenlenen UIPM 2019 Dünya Biathle – Triathle Şampiyonası’nda önemli başarılara imza attılar
Tırmanma'da üç madalya kazandık
Yunanistan’ın Başkenti Atina’da düzenlenen Spor Tırmanış Balkan Boulder Şampiyonası tamamlandı
Dilara Narin Avrupa Şampiyonu
Romanya'da düzenlenen Avrupa Gençler ve U23 Halter Şampiyonası
Emre Lale çeyrek finalde
2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları
Ömer Karaevli Gotham ile birinci
Gotham City isimli atıyla birinciliği kazandı
Hafta sonu Badminton heyecanı yaşanacak
11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası
Rahvan Atçılar Side'de yarıştı
82 atın katıldığı Rahvan Atçılık Şampiyonasında 8 kategoride birincilik mücadelesi verildi
Pedallar Güneysu'da döndü
Rize'nin Güneysu ilçesine bağlı 1800 rakımlı Handüzü yaylasında gerçekleşen Güneysu Uluslararası MTB Dağ Bisikleti yarışları
Pedallar kota için dönecek
2020 Tokyo Olimpiyatları
Buse Naz Çakıroğlu dünya ikincisi
Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası 51 kilo finalinde milli sporcu Buse Naz Çakıroğlu, Rus rakibi Liliya Aetbaevaya yenilerek gümüş madalya kazandı
Binicilikte birincilik
Portekiz’in Vilamoura kentinde düzenlenen CSI3, CSI1 ve CSIYH Binicilik yarışmaları
2020'de Antalya'da dev organizasyon
‘Down Sendromlu Sporcuların Olimpiyat Oyunları’ olarak kabul edilen ‘Trisome Games 2020’
Optimist Şampiyonası sona erdi
2019 Optimist Asya-Okyanusya Şampiyonası
Veteran Turnuvasında zafer Moldova'nın
Ordu Büyükşehir Belediyesince düzenlenen Uluslararası Masterler ve Veteranlar 4'lü Futbol Turnuvası sona erdi
Boksörlerin Özbek kampı başladı
Büyük Erkekler Boks Milli Takımımız Olimpiyat Oyunları
Recebov Dünya şampiyonu
(FIDE) Dünya Kupası
Süper Kupa Kastamonu Belediye'nin
Hentbol Kadınlar Süper Kupa finali
Alanya'da Triathlon heyecanı
Alanya Triatlonu Yarış Direktörü Mehmet Zafer Peker katıldı
Milli Pentatlete anlamlı ödül
Modern Pentatlon branşında ülkemizi Olimpiyat Oyunları’nda temsil eden ilk Olimpik Milli Pentatlet İlke Özyüksel
Aferin çocuklar!
2019 Tekerlekli Sandalye Basketbol Avrupa Şampiyonası
Ragbi Ligde tarihi sınav!
Avrupa Ragbi Lig Federasyonu (RLEF) tarafından düzenlenen U19 Avrupa Ragbi Lig Şampiyonası elemeleri
Malazgirt anısına 1071 m. yarışacaklar
Türkiye Kayak Federasyonu önemli bir organizasyona imza atıyor
Kalamış’ta ragbi fırtınası!
Kalamış’ta 6-7 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen 4. Uluslararası İstanbul Plaj Ragbi Turnuvası
Boksta yedi madalya geldi
Uluslararası Elit Boks Turnuvası final karşılaşmalarıyla tamamlandı
Okçuluk’ta 4 madalya
Okçuluk Dünya Kupası 3’üncü ayak yarışmalarında Türkiye, makaralı yay erkek takımında ikincilik, karışık takımda üçüncülük, klasik yay erkekler ve karışık takımda üçüncülük elde etti
Ragbi Lig’de heyecan vardı
Türkiye Ragbi Lig Derneği (TRLA), Avrupa Ragbi Lig Federasyonu (RLEF) Kongresi’ni İstanbul’da düzenledi
Boksörler madalyaya vurdu
Bakü’de düzenlenen Uluslararası Haydar Aliyev Yıldız Erkekler Boks Turnuvası sona erdi
Yağız Avcı bu kez gaza basmayacak!
Bu kez gaza basmayacak!
Satrancın kalbi ülkemizde attı
Dünyada satrancının kalbi Antalya’da attı
BMW Golf Cup’ta heyecan vardı
Dünyanın en büyük amatör golf turnuvası BMW Golf Cup International eleme turları
Satrançta yüzümüz gülüyor
Şampiyonada ikinciliği GM (Büyükusta)
Veteranlar Kemer’de buluşuyor
Türkiye Badminton Federasyonu rahmetli Başkanı Prof. Dr. A. Faik İmamoğlu adına düzenlenecek olan Halk ve Veteranlar Balkan Badminton Şampiyonası
O kupa sadece onda!
Türkiye'nin Avrupa şampiyonu tek bayan bilardocusu Eylül Kibaroğlu,
Erciyes’in yıldızı parlıyor
Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Kayseri, bu sezon çok önemli iki organizasyona ev sahipliği yaptı
Neslihan göğsümüzü kabarttı!
Milli Badmintoncumuz Neslihan Yiğit, olimpiyat eleme puan turnuvalarından, Orleans Masters 2019’da tek kızlar kategorisinde bronz madalyanın sahibi oldu
Busenaz altına uzandı
Milli boksörümüz Busenaz Sürmeneli, Rusya’nın Vladikavkas şehrinde düzenlenen 22 Yaş Altı Avrupa Boks Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu
Cansel Özkan koparmada altın aldı
Milli sporcu Cansel Özkan, 55 kiloda yarıştığı Dünya Yıldızlar Halter Şampiyonası’nda koparmada birinci oldu
Oklar hedefi vurdu!
2019 Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası’nda Makaralı Yay Genç Kız Milli Takımı gümüş, Klasik Yay Erkek Milli Takımı da bronz madalya elde etti
Gözgeç yeniden başkan
Türkiye Boks Federasyonunun Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nda Eyüp Gözgeç yeniden başkan seçildi
Avni’yi rakibi değil hakemler yendi!
Başarılı profesyonel boksörümüz Avni Yıldırım, Dünya Boks Konseyi (WBC) süper orta sıklet dünya şampiyonluğu için, ABD'li Anthony Dirrell’in karşısına çıktı
Kayakta yoğun mesai var
Nisan 2019’da Amerika ASPEN’de düzenlenecek Dünya Şampiyonası için hazırlanmaya başladı
Satrançta önemli sınavlar var!
2019 yılında Dünya Okullar Satranç Şampiyonası ve Dünya 16 Yaş Altı Satranç Olimpiyatı gibi iki prestijli organizasyona daha ev sahipliği yapacak
Satrançta şampiyonlar belli oldu
Satranç Şampiyonaları’nda büyük yarış bugün sona erdi
Karneni getir buzda kay
İBB iştiraki Spor İstanbul tarafından ‘Karneni getir buzda kay’ sloganı ile düzenlenen spor etkinliğinde öğrenciler 18 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında Silivrikapı Buz Pisti’nde buz pateni ile tanışacak
Eskrim Şampiyonası İstanbul'da yapıldı
Marmara Eskrim'den Selma Defne Karatan ile Ankara Eskrim Kulübünden Nazlı Ceren Alıoğlu üçüncü sırayı aldılar
Erzurum 2026 Kış Olimpiyatı'na aday oldu
Erzurum, 2026 Kış Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’nı düzenlemek için aday olmak isteyen kentlerin değerlendirileceği diyalog sürecine resmi başvurusunu yaptı
Buz Hokeyi’nde Tayvan’ı 7-2 yendik
Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu (IIHF) Erkekler 18 Yaş Altı Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası 3. Klasman A Grubu mücadelesinde Tayvan’ı 7-2 yenen Türkiye, ikincilik için Bulgaristan’la karşılaşacak
Snowkite Erciyes’te final yaptı
Erciyes, bir ayda iki ayrı dünya kupasıyla, toplam otuz ülkeden 200 sporcuya ve 10 bin izleyiciye ev sahipliği yaptı
Uçar ve Agafonova: Baskı Görmedik
2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları’nda artistik buz pateninde finallere katılmayı başara ilk sporcular olan Alisa Agafonova ile Alper Uçar muhafazar bulunan giysileriyle igili eleştiileri yanıtladı