Bizi takip edin
Abone olun
Bizi takip edin

Serbest Güreş Şampiyonası yapıldı

  • 0 Yorum
  • 15682 Görüntüleme
Ankara Keçiören Taha Akgül Spor Salonunda yapılan Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası sona erdi. 5 şampiyonluk olan ASKİ spor Şampiyon oldu. 125 kiloda mücadele eden Avrupa, dünya ve Olimpiyat şampiyonu güreşçimiz Taha Akgül finalde Tanju Gemici’yi yenerek Türkiye şampiyonu oldu. Türkiye Serbest Güreş Şampiyonasında Ankara ASKİ 5 Birincilik 2 İkincilik 3 Üçüncülük ile takım olarak Türkiye Şampiyonu oldu. İstanbul BŞBLD 3 Birincilik 2 İkincilik 3 Üçüncülük kazandı. Takım olarak 4. Oldu. Ankara İLBANK 1 Birincilik 1 İkincilik 4 Üçüncülük ile Türkiye 3.si olurken Ankara TEDAŞ Spor Kulübü 3 İkincilik 3 Üçüncülük ile takım olarak Türkiye 3.oldu. Erzurum BŞBLD. Spor Kulübü 1 Birincilik, Kocaeli BŞBLD. Spor 1 İkincilik 1 Üçüncülük, İstanbul Sancaktepe Bld. Spor 1 İkincilik 1 Üçüncülük, 1 Beşincilik, Bursa BŞBLD. Spor Kulübü 2 Üçüncülük, 1 Beşincilik K.Maraş BŞBLD, Çorum Bld. Ankara TKİ Spor 1'er Üçüncülük kazandılar Türkiye Şampiyonasında En Teknik Güreşçimiz Olimpiyat Dünya Avrupa Şampiyonumuz Taha AKGÜL seçildi En centilmen güreşçi İstanbul B.Ş.BLD Spor'dan Olimpiyat Dünya 2.si Selim YAŞAR En Centilmen Antrenör İstanbul B.Ş.BLD Spor Kulübü Antrenörü Tevfik KELEŞ oldu Dereceye giren güreşçiler ve Kulüpleri şöyle: 57 kg 1. Ahmet PEKER ( Ankara ASKİ) 2. Şaban KIZILTAŞ ( Ankara TEDAŞ) 3. Barış KAYA ( Ankara İLBANK) 3. Ali KARABOĞA ( Ankara TEDAŞ) 70 kg 1. Servet COŞKUN ( Erzurum BŞBLD.) 2. Ali AKIL ( Ankara TEDAŞ) 3. Ömer Faruk ÇAYIR ( K.Maraş BŞBld.) 3. Bilal AKBIYIK ( Çorum Bld. Spor) 5. Haydar YAVUZ ( Ankara ASKİ Spor) 97 Kg 1. İbrahim BÖLÜKBAŞI ( Ankara ASKİ) 2. Fatih YAŞARLI ( Ankara İLBANK) 3. Rıza YILDIRIM ( Ankara TEDAŞ) 3. Yunus Emre DEDE ( Ankara ASKİ Spor) 5. Feyzullah AKTÜRK ( K.Maraş BŞBld. Spor) 125 kg 1. Taha AKGÜL ( Ankara ASKİ) 2. Tanju GEMİCİ ( Kocaeli BŞBLD) 3. Abdullah GÜNGÖR ( İstanbul B.Ş.BLD) 3. Hüseyin CİVELEK ( Ankara İLBANK) 65 kg 1. Selim KOZAN ( İst. BŞBLD. Spor) 2. Süleyman ATLI ( Ankara ASKİ) 3. Cengizhan ERDOĞAN ( İBB) 3. Mehmet SÖYLER ( Kocaeli BŞBLD) 74 kg 1. Fazlı ERYILMAZ ( İst. BŞBLD. Spor) 2. Enes USLU (İBB) 3. Muhammed AKDENİZ (İlbank) 3. Tarık GÜR (Bursa BŞBLD. Spor) 92 kg 1. Süleyman KARADENİZ (ASKİ) 2. M.Kemal KIYI ( Sancaktepe Bld.) 3. Ahmet BİLİCİ ( Ankara TEDAŞ) 3. Müren MUTLU ( Sancaktepe Bld) 61 kg 1. Recep TOPAL ( Ankara İLBANK) 2. Münir Recep AKTAŞ ( ASKİ) 3. Nebi UZUN ( Ankara ASKİ) 3. Cabbar DUYUM ( Ankara ASKİ) 79 kg 1. Batuhan DEMİRCİN ( Ankara ASKİ) 2. Abdullah ARSLAN ( Ankara TEDAŞ) 3. M.Nuri KOTANOĞLU ( İLBANK) 3. Nuri TEMUR ( Ankara TKİ Spor) 86 kg 1. Fatih ERDİN ( İstanbul B.Ş.BLD) 2. Osman GÖÇEN ( İstanbul B.Ş.BLD) 3. Selim YAŞAR ( İstanbul B.Ş.BLD) 3. Burak ŞAHİN ( Bursa BŞBLD.) 5. Arif ÖZEN (Sancaktepe Bld)

Kategoriler : Güreş Manşet

Yorumlar

Süper Lig Puan Durumu


TakımPuan
1.aytemi̇z alanyaspor 16
2.fenerbahçe a.ş. 14
3.galatasaray a.ş. 10
4.fati̇h karagümrük a.ş. 8
5.çaykur ri̇zespor a.ş. 8
6.kasimpaşa a.ş. 8
7.fraport-tav antalyaspor 8
8.yeni̇ malatyaspor 8
9.göztepe a.ş. 7
10.büyükşehi̇r beledi̇ye erzurumspor 7
11.medi̇pol başakşehi̇r fk 7
12.beşi̇ktaş a.ş. 7
13.gazi̇antep futbol kulübü a.ş. 7
14.demi̇r grup si̇vasspor 7
15.atakaş hatayspor 7
16.i̇tti̇fak holdi̇ng konyaspor 6
17.hes kablo kayseri̇spor 6
18.trabzonspor a.ş. 5
19.yukatel deni̇zli̇spor 5
20.gençlerbi̇rli̇ği̇ 4
21.mke ankaragücü 1

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

www.sporvitrini.com © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.

"www.sporvitrini.com" Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Spor haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. ‘www.sporvitrini.com’da yayınlanan tüm haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve ‘www.sporvitrini.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. ‘www.sporvitrini.com’ da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.sporvitrini.com sayfalarında yer alan ve ayrı bir sayfada açılan harici linklerin sorumluluğunu almaz.sporvitrini.com web sitesinde yer alan tüm sayısal veriler, istatistikler ve tahminler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında sporvitrini.com'un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan,eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sporvitrini.com sorumlu tutulamaz.

Tasarım ve Programlama: Erdem FIRAT & Hicabi ERDEM