Ersin DANACI

Ersin DANACI


  • ersndnc16@hotmail.com
  • 19 Yazı
  • 30 Mart 2016 Tarihinde Aramıza Katıldı.

Aferin Beyler!

Ligdeki beşinci şampiyon Bursaspor iş bilmez Ali Ay ve yönetimi yüzünden ligden düştü. Aslında Bursaspor kendi sahasında oynadığı Akhisarspor maçından sonra düşmüştü. Ligin en az gol atan takımısın, yani rakip kaleye gidemiyorsun. Böyle olunca da düşmeyi hak ediyorsun. Ne yazık ki; Bursaspor’un düşmesi ile bir şehir küme düştü, camia küme düştü, hayaller, umutlar küme düştü. Şampiyon takımı bu hallere sokan yönetim ve ona oy veren 1060 kişiye sesleniyorum; Rahat mısınız!!! Ali Ay  başkan seçildiğinde bu şehir kendilerine çok güvendi , kongre salonunda öyle iddialı demeçler veriyordu ki Bursaspor rahmetli Yazıcı’dan sonra takımın başkanını bulduk dedik. Öyle miydi acaba? Bir insan futboldan anlamayabilir. Anca,k yanına alacağı sportif direktörleri güçlü olursa yapacağı atılımlarda o kadar güçlü olur. Sayın başkan öyle ipten saptan düşmüş, futbolculuk kariyerlerine hakikaten sorgulanacağı futbolcu transfer etti ki ,Bursaspor’daki düşüş te böyle başladı. Erkan Körüstan, Recep Bölükbaşı ile başlayan çöküş Ali Ay ve yönetimiyle zirve yaptı. Kulüpten öyle haberler alıyoruz ki, takım otobüsüne gelen icranın yanı sır,a Özlüce’deki kulüp binasındaki bilgisayarlara varıncaya dek hacizlenmiş durumda. En kötüsü de ne biliyor musunuz; futbolcuların oynayacağı topları bile kulüp çalışanları haciz memurlarından kaçırıyor. Heyhaaaaat… Bursaspor gibi büyük bir camianın geldiği noktaya bakar mısınız lütfen.     Şehir o kadar Ali Ay’dan bezmiş ki dudaklardan aynı cümle dökülüyor , “Biz bu yönetimle ligde çok bile kaldık”. Şu anda şehir öyle bir durumda ki Tükenmişlik, çöküş camianın her tarafına sinmiş durumda. Bursaspor bitik vaziyette. Bu durum insanı kahrediyor. Aferin sayın başkan yanına aldığın iş bilmezlerin ağzına bakarak iki sezondur başaramadığın ancak bu kez takımı ligden düşürdüğün için. Aferin sayın başkan, şampiyon takıma, futbolcu yerine çeri çöpü doldurduğun için. Aferin sayın başkan, bir şehrin marka değerini yerle bir ettiğin için. Aferin futbolcular, adınızı para göz adamlara çıkardığınız ve maçlarda isteksiz duruşunuz için. Aferin futbolcular kendinize, “Bunlar nasıl topçu olmuş” dedirttiğiniz için. Aferin futbolcular, beşinci şampiyonu bir alt lige düşürmekte gösterdiğiniz marifet için. Bu şehir hepinizi kalbinin bir yerine yazdı. Asla da unutmayacak bunu böyle bilin (!)

Yazarın diğer yazıları (19)

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

www.sporvitrini.com © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.

"www.sporvitrini.com" Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Spor haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. ‘www.sporvitrini.com’da yayınlanan tüm haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve ‘www.sporvitrini.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. ‘www.sporvitrini.com’ da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.sporvitrini.com sayfalarında yer alan ve ayrı bir sayfada açılan harici linklerin sorumluluğunu almaz.sporvitrini.com web sitesinde yer alan tüm sayısal veriler, istatistikler ve tahminler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında sporvitrini.com'un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan,eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sporvitrini.com sorumlu tutulamaz.

Tasarım ve Programlama: Erdem FIRAT & Hicabi ERDEM