Künye

logo_admin Genel Yayın Yönetmeni Erden AKTOĞU Genel Koordinatör Altuğ İSTANBULLUOĞLU Yazı İşleri Müdürü Murat İLTER Reklam ve Halkla İlişkiler Arto ŞAHİNOĞULLARINDAN Danışman Düşvar İYİİŞ Yayın Koordinatörü Muzaffer BATUMLU Haber Müdürü Cüneyt YALINKILIÇ Editörler Barbaros ÖZSOY, Serpil AKTOĞU, Yalçın BAYTUR, Ali TAŞDEMİR Yayın Kurulu Erden AKTOĞU (Başkan) Naci ARKAN, Op. Dr. Hasan BANKEROĞLU, Mustafa KARAGÖL, Düşvar İYİİŞ, Hüsamettin ACAR, Murat İLTER Teknik Danışmanlar Erdem KÜÇÜKKÖROĞLU, Zafer ERDOĞAN Temsilciler Ankara : Güray SOYSAL Trabzon : Kadir BIYIKLI İzmir : Avni ERBOY Bursa : Ersin DANACI Antalya : Volkan KARACA

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

www.sporvitrini.com © 2010 - Tüm Hakları Saklıdır.

"www.sporvitrini.com" Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Spor haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. ‘www.sporvitrini.com’da yayınlanan tüm haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve ‘www.sporvitrini.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. ‘www.sporvitrini.com’ da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.sporvitrini.com sayfalarında yer alan ve ayrı bir sayfada açılan harici linklerin sorumluluğunu almaz.sporvitrini.com web sitesinde yer alan tüm sayısal veriler, istatistikler ve tahminler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri olup; ilgili konu hakkında sporvitrini.com'un genel görüşünü yansıtmaz. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan,eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sporvitrini.com sorumlu tutulamaz.

Tasarım ve Programlama: Erdem FIRAT & Hicabi ERDEM